Długoterminowy wynajem aut osobowych – nie tylko dla firm

Długoterminowy wynajem samochodów osobowych wielu osobom kojarzy się z usługą adresowaną do firm. Tymczasem jest ona skierowana również do klientów prywatnych zainteresowanych rozwiązaniami transportowymi, które umożliwiają użytkowanie pojazdu na elastycznych warunkach.

Potrzebujesz osobowego auta? Nie musisz go kupować?

Posiadanie samochodu na własność to dość kosztowna inwestycja wiążąca się z wieloma wydatkami, które trzeba ponosić bez względu na to, z jaką częstotliwością auto jest używane. Wymiana opon, serwis czy ubezpieczenie to tylko niektóre z kosztów, jakie ponoszą wszyscy bez wyjątku właściciele pojazdów mechanicznych. Chcąc mieć do dyspozycji auto, wcale nie trzeba go kupować – doskonałym rozwiązaniem często okazuje się najem długoterminowy samochodu osobowego, który ma sporo zalet.

Długoterminowy wynajem aut – dlaczego się opłaca?

W opinii klientów firmy PANEK S.A. jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na wypożyczenie samochodu na długi termin, czyli na okres powyżej miesiąca. Niejednokrotnie kalkuluje się to bardziej niż zakup pojazdu – zwłaszcza jeśli ktoś nie korzysta z samochodu zbyt intensywnie. Poza tym omawiana usługa jest bardzo wygodna, ponieważ wypożyczalnia zapewnia nie tylko pełną obsługę serwisową i obsługę assistance, ale także pozwala zminimalizować udział własny klienta do 0 zł i auto zastępcze w razie awarii. Oczywiście mowa tutaj o współpracy z doświadczoną i sprawdzoną firmą, która oferuje długoterminowy wynajem osobowych aut na dogodnych dla klientów zasadach.

Jak wynająć auto osobowe na długi termin?

Procedury związane z wynajęciem osobowego auta na długi termin dla osób prywatnych niewiele różnią się od tych, które obowiązują w przypadku najmu dla firm. Pierwszym krokiem do wypożyczenia pojazdu jest znalezienie odpowiedniej wypożyczalni. Ważny jest jej staż na rynku oraz flota, jaką udostępnia klientom. Rzecz jasna w tym kontekście liczy się też aspekt finansowy. Z reguły nie obowiązuje wcześniejsza rezerwacja, lecz warto jej dokonać online lub telefonicznie.

Poprzedni post Kurs jazdy na autostradzie – akcja edukacyjna
Następny post Jak unikać wypadków ze zwierzętami na drodze?